devreyakan Akademi

devreyakan Akademi devreyakan akademi,arduino programlama dersi

Eğitim ve öğretimde uygulanacak yol, bilgiyi insan için fazla bir süs, bir zorbalık vasıtası yahut medenî bir zevkten ziyade, maddî hayatta muvaffak olmayı temin eden pratik ve kullanılması mümkün bir cihaz haline getirmektir.

Mustafa Kemal Atatürk

Arduino Dersleri

Arduino donanımı ve yazılımı, sanatçılar, tasarımcılar, hobiciler, bilgisayar korsanları, yeni başlayanlar ve etkileşimli nesneler veya ortamlar oluşturmakla ilgilenen herkes için tasarlanmıştır. Arduino, düğmeler, LED’ler, motorlar, hoparlörler, GPS üniteleri, kameralar, internet ve hatta akıllı telefonunuz veya TV’niz ile etkileşime girebilir! Arduino yazılımının ücretsiz olması, donanım kartlarının oldukça ucuz olması ve hem yazılımın hem de donanımın öğrenilmesinin kolay olması gerçeğiyle birleşen bu esneklik, koda katkıda bulunan ve çok çeşitli uygulamalar için talimatlar yayınlayan geniş bir kullanıcı topluluğuna yol açmıştır.

devreyakan Akademi devreyakan akademi,arduino programlama dersi

C# Görsel Programlama(Windows Form) Dersleri

Diğer genel amaçlı programlama dilleri gibi, C# da bir dizi farklı program ve uygulama oluşturmak için kullanılabilir: mobil uygulamalar, masaüstü uygulamaları, bulut tabanlı hizmetler, web siteleri, kurumsal yazılımlar ve oyunlar. C# dikkat çekici derecede çok yönlüdür. C#, bir programlama dili için nadir bir özellik olan tamamen nesne yönelimlidir.

devreyakan Akademi devreyakan akademi,arduino programlama dersi

Rezervasyon

Güvenlik Kodu:
security code
Lütfen Kodu girin:

Gönder